XMC1403Q048X0200AAXUMA1
Part number:
XMC1403Q048X0200AAXUMA1
Description:
IC MCU 32BIT 200KB FLASH 48VQFN
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TA)
Speed
48MHz