XMC1302Q040X0032ABXUMA1
Part number:
XMC1302Q040X0032ABXUMA1
Description:
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 40VQFN
Speed
32MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TA)