XC2287M104F80LRABKXUMA1
Part number:
XC2287M104F80LRABKXUMA1
Description:
IC MCU 16/32B 832KB FLSH 144LQFP
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Speed
80MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
3V ~ 5.5V