TC297TX128F300SBBKXUMA1
Part number:
TC297TX128F300SBBKXUMA1
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Speed
300MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
3.3V, 5V