TC275T64F200WCAKXUMA1
Part number:
TC275T64F200WCAKXUMA1
Description:
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
Total price
500
Mounting Type
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Speed
200MHz
EEPROM Size
64K x 8
Package / Case
176-LQFP Exposed Pad
Core Size
32-Bit Tri-Core
Connectivity
ASC, CANbus, Ethernet, FlexRay, HSSL, I2C, LINbus, MSC, PSI5, QSPI, SENT
Number of I/O
112
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
3V ~ 5.5V