TC1797384F150EACKDUMA1
Part number:
TC1797384F150EACKDUMA1
Description:
IC MCU 32BIT 3MB FLASH 416BGA
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Speed
150MHz
Program Memory Size
3MB (3M x 8)
EEPROM Size
64K x 8
Package / Case
416-BBGA
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
1.42V ~ 1.58V