S-13D1D2J2J-A6T2U3
Part number:
S-13D1D2J2J-A6T2U3
Description:
IC REG LIN 2.85/2.85V HSNT6-B
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Current - Output
150mA
Voltage - Input (Max)
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.85V, 2.85V
Supplier Device Package
HSNT-6-B
Voltage Dropout (Max)
0.13V @ 100mA, 0.13V @ 100mA
PSRR
72dB (1kHz), 72dB (1kHz)