S-13D1C1833-A6T2U3
Part number:
S-13D1C1833-A6T2U3
Description:
IC REG LIN 1.8/3.3V HSNT6-B
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Current - Output
150mA
Voltage - Input (Max)
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.8V, 3.3V
Supplier Device Package
HSNT-6-B
PSRR
75dB (1kHz), 70dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max)
0.19V @ 100mA, 0.13V @ 100mA