S-1335H13-A4T2U3
Part number:
S-1335H13-A4T2U3
Description:
IC REG LINEAR 1.3V 150MA HSNT4-B
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Current - Output
150mA
Voltage - Input (Max)
5.5V
PSRR
80dB ~ 70dB (1kHz ~ 10KHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.3V
Voltage Dropout (Max)
0.187V @ 100mA