S-1333C11-A4T1U3
Part number:
S-1333C11-A4T1U3
Description:
IC REG LINEAR 1.1V 250MA HSNT4-A
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Current - Output
250mA
Voltage - Input (Max)
5.5V
PSRR
75dB (1kHz)
Voltage - Output (Max)
5.5V
Supplier Device Package
HSNT-4-A
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.1V
Current - Supply (Max)
38 µA
Voltage Dropout (Max)
0.72V @ 100mA