S-1313C25-A4T1U3
Part number:
S-1313C25-A4T1U3
Description:
IC REG LINEAR 2.5V 200MA HSNT4-A
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Current - Output
200mA
Voltage - Input (Max)
5.5V
Control Features
Enable
Voltage Dropout (Max)
0.38V @ 100mA
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.5V