S-1313B15-A4T1U3
Part number:
S-1313B15-A4T1U3
Description:
IC REG LINEAR 1.5V 200MA HSNT4-A
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Current - Output
200mA
Voltage - Input (Max)
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.5V
Voltage Dropout (Max)
0.85V @ 100mA