S-1313A25-N4T1U3
Part number:
S-1313A25-N4T1U3
Description:
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SC82AB
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Current - Output
200mA
Package / Case
SC-82A, SOT-343
Voltage - Input (Max)
5.5V
Voltage Dropout (Max)
0.38V @ 100mA
Supplier Device Package
SC-82AB
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.5V