R7FS7G27H3A01CFC#AA0
Part number:
R7FS7G27H3A01CFC#AA0
Description:
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LFQFP
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 3.6V
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TA)
Speed
240MHz