R7FS7G27H2A01CBD#AC0
Part number:
R7FS7G27H2A01CBD#AC0
Description:
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 224LFBGA
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 3.6V
Speed
240MHz