PIC32MM0064GPL036T-I/M2
Part number:
PIC32MM0064GPL036T-I/M2
Description:
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 36SQFN
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Speed
25MHz
Program Memory Size
64KB (64K x 8)
Program Memory Type
FLASH
RAM Size
8K x 8
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V