PIC32MM0016GPL036-I/MV
Part number:
PIC32MM0016GPL036-I/MV
Description:
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 40UQFN
Encapsulation:
Tube
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Speed
25MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V