LPC18S10FET180E
Part number:
LPC18S10FET180E
Description:
IC MCU 32BIT ROMLESS 180TFBGA
Encapsulation:
Tray
Total price
189
Mounting Type
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Program Memory Type
ROMless
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
2.2V ~ 3.6V
Speed
180MHz