HD6417751X167V
Part number:
HD6417751X167V
Description:
IC MCU 32BIT ROMLESS 256HQFP
Operating Temperature
-20°C ~ 75°C (TA)
Number of I/O
39
RAM Size
48K x 8
Speed
167MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
1.6V ~ 2V