HD6417751RX240V
Part number:
HD6417751RX240V
Description:
IC MCU 32BIT ROMLESS 256HQFP
Operating Temperature
-20°C ~ 75°C (TA)
Speed
240MHz
Number of I/O
39
RAM Size
48K x 8
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
1.4V ~ 1.6V