HD6417750SX200V
Part number:
HD6417750SX200V
Description:
IC MCU 32BIT ROMLESS 208QFP
Operating Temperature
-20°C ~ 75°C (TA)
Speed
200MHz
RAM Size
24K x 8
Number of I/O
28
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 2.07V