HD6417750RX240DV
Part number:
HD6417750RX240DV
Description:
IC MCU 32BIT ROMLESS 208QFP
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Speed
240MHz
Number of I/O
28
RAM Size
48K x 8
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
1.4V ~ 1.6V