CY7C1418KV18-250BZXI
Part number:
CY7C1418KV18-250BZXI
Description:
IC SRAM 36MBIT PAR 165FBGA
Encapsulation:
Tray
Total price
272
Mounting Type
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply
1.7V ~ 1.9V
Clock Frequency
250 MHz