CY7C1386KV33-200AXCT
Part number:
CY7C1386KV33-200AXCT
Description:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
Total price
750
Mounting Type
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.6V
Clock Frequency
200 MHz