CY7C1381KV33-100BZXI
Part number:
CY7C1381KV33-100BZXI
Description:
IC SRAM 18MBIT PAR 165FBGA
Encapsulation:
Tray
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.6V
Clock Frequency
100 MHz