CY7C1380KV33-250AXC
Part number:
CY7C1380KV33-250AXC
Description:
IC SRAM 18MBIT PAR 100TQFP
Encapsulation:
Tray
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.6V
Clock Frequency
250 MHz