CY7C1372KV33-200AXC
Part number:
CY7C1372KV33-200AXC
Description:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
Encapsulation:
Tray
Not Verified
Package / Case
100-LQFP
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package
100-TQFP (14x20)
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.6V
Clock Frequency
200 MHz