CY7C1371KV33-100AXC
Part number:
CY7C1371KV33-100AXC
Description:
IC SRAM 18MBIT PAR 100TQFP
Encapsulation:
Tray
Not Verified
Package / Case
100-LQFP
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package
100-TQFP (14x20)
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.6V
Clock Frequency
100 MHz