CY7C1370KV33-200AXI
Part number:
CY7C1370KV33-200AXI
Description:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
Encapsulation:
Tray
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.6V
Clock Frequency
200 MHz