CY7C1370KV33-200AXC
Part number:
CY7C1370KV33-200AXC
Description:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
Encapsulation:
Tray
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.6V
Clock Frequency
200 MHz