CY7C1370KV25-200AXC
Part number:
CY7C1370KV25-200AXC
Description:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
Encapsulation:
Tray
Total price
360
Mounting Type
Voltage - Supply
2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)
Clock Frequency
200 MHz