CY7C13451G-100BZXET
Part number:
CY7C13451G-100BZXET
Description:
IC SRAM 4MBIT PAR 165FBGA
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.6V
Clock Frequency
100 MHz