CY62148GN-45SXIT
Part number:
CY62148GN-45SXIT
Description:
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32SOIC
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply
4.5V ~ 5.5V
Package / Case
32-SOIC (0.445", 11.30mm Width)