CY62146GN-45ZSXI
Part number:
CY62146GN-45ZSXI
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II
Encapsulation:
Tray
Total price
270
Mounting Type
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply
4.5V ~ 5.5V
Package / Case
44-TSOP (0.400", 10.16mm Width)