CY62146G-45ZSXIT
Part number:
CY62146G-45ZSXIT
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply
4.5V ~ 5.5V
Package / Case
44-TSOP (0.400", 10.16mm Width)