CY14V101QS-SF108XI
Part number:
CY14V101QS-SF108XI
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case
16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Voltage - Supply
2.7V ~ 3.6V
Clock Frequency
108 MHz