C167CSL40MCAKXUMA2
Part number:
C167CSL40MCAKXUMA2
Speed
40MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
4.5V ~ 5.5V