C167CSL40MCABXQLA2
Part number:
C167CSL40MCABXQLA2
Speed
40MHz
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
4.5V ~ 5.5V