C167CSL33MCAKXUMA2
Part number:
C167CSL33MCAKXUMA2
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
4.5V ~ 5.5V
Program Memory Type
ROMless
Speed
33MHz