AL5809-50QP1-7
Part number:
AL5809-50QP1-7
Description:
IC LED DRVR LIN PWM 50MA PDI123
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Current - Output / Channel
50mA
Voltage - Output
60V
Voltage - Supply (Min)
2.5V
Voltage - Supply (Max)
60V