AL5809-30QP1-7
Part number:
AL5809-30QP1-7
Description:
IC LED DRVR LIN PWM 30MA PDI123
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Current - Output / Channel
30mA
Voltage - Output
60V
Voltage - Supply (Min)
2.5V
Voltage - Supply (Max)
60V