XC2734X40F80LRABKXUMA1
零件编号:
XC2734X40F80LRABKXUMA1
IR (Infineon Technologies)
描述:
IC MCU 16/32B 320KB FLASH 64LQFP
FLASH
Number of I/O
38
工作温度
-40°C ~ 125°C (TA)
数据转换器
A/D 9x10b
速度
80MHz
包装/箱
64-LQFP Exposed Pad
电压 - 电源 (Vcc/Vdd)
3V ~ 5.5V