XC2331D20F66LRAAKXUMA1
零件编号:
XC2331D20F66LRAAKXUMA1
IR (Infineon Technologies)
描述:
IC MCU 16/32B 160KB FLASH 64LQFP
工作温度
-40°C ~ 125°C (TA)
数据转换器
A/D 10x12b
包装/箱
64-LQFP Exposed Pad
速度
66MHz
内存大小
12K x 8
电压 - 电源 (Vcc/Vdd)
3V ~ 5.5V