TLS850D0TAV33ATMA1
零件编号:
TLS850D0TAV33ATMA1
描述:
IC REG LIN 3.3V 500MA TO263-7-1
封装:
Cut Tape (CT)
工作温度
-40°C ~ 150°C (TJ)
电流 - 输出
500mA
包装/箱
TO-263-8, D2PAK (7 Leads + Tab), TO-263CA
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
电压 - 输入(最大)
40V
供应商设备包
PG-TO263-7-1
PSRR
63dB (100Hz)
Voltage Dropout (Max)
0.43V @ 250mA