TLS208D1LDV33XUMA1
零件编号:
TLS208D1LDV33XUMA1
描述:
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TSON-10
工作温度
-40°C ~ 150°C (TJ)
包装/箱
10-TFDFN Exposed Pad
电流 - 输出
800mA
电压 - 输入(最大)
18V
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
Control Features
Enable, Reset
Current - Supply (Max)
250 µA
电流 - 静态 (Iq)
170 µA
供应商设备包
PG-TSON-10
Voltage Dropout (Max)
1V @ 800mA
PSRR
62dB (10kHz)