TLS208D1EJV33XUMA1
零件编号:
TLS208D1EJV33XUMA1
描述:
IC REG LIN 3.3V 800MA 8DSO E-PAD
工作温度
-40°C ~ 150°C (TJ)
包装/箱
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
供应商设备包
PG-DSO-8
电流 - 输出
800mA
电压 - 输入(最大)
18V
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
Control Features
Enable, Reset
Current - Supply (Max)
250 µA
电流 - 静态 (Iq)
170 µA
Voltage Dropout (Max)
1V @ 800mA
PSRR
62dB (10kHz)