TLE4296GV30NTSA1
零件编号:
TLE4296GV30NTSA1
描述:
IC REG LINEAR 3V 30MA SCT595-5
工作温度
-40°C ~ 150°C
电流 - 输出
30mA
包装/箱
6-SMD (5 Leads), Gull Wing
Voltage - Output (Min/Fixed)
3V
电压 - 输入(最大)
45V
PSRR
60dB (100Hz)
电流 - 静态 (Iq)
170 µA
Voltage Dropout (Max)
0.3V @ 20mA
供应商设备包
PG-SCT595-5
Control Features
Inhibit
Current - Supply (Max)
4.5 mA