TLE4295GV33NTSA1
零件编号:
TLE4295GV33NTSA1
描述:
IC REG LINEAR 3.3V 30MA SCT595-5
工作温度
-40°C ~ 150°C
电流 - 输出
30mA
包装/箱
6-SMD (5 Leads), Gull Wing
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
电压 - 输入(最大)
45V
PSRR
60dB (100Hz)
电流 - 静态 (Iq)
200 µA
Voltage Dropout (Max)
0.4V @ 20mA
Current - Supply (Max)
4 mA