TC275T64F200WCAKXUMA1
零件编号:
TC275T64F200WCAKXUMA1
描述:
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
总价
500
安装类型
工作温度
-40°C ~ 125°C (TA)
速度
200MHz
EEPROM 大小
64K x 8
包装/箱
176-LQFP Exposed Pad
核心尺寸
32-Bit Tri-Core
连接性
ASC, CANbus, Ethernet, FlexRay, HSSL, I2C, LINbus, MSC, PSI5, QSPI, SENT
Number of I/O
112
电压 - 电源 (Vcc/Vdd)
3V ~ 5.5V