S-13R1B14-I4T1U3
零件编号:
S-13R1B14-I4T1U3
描述:
IC REG LINEAR 1.4V 150MA SNT4A
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
包装/箱
4-SMD, Flat Leads
电流 - 输出
150mA
电压 - 输入(最大)
5.5V
PSRR
70dB (1kHz)
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.4V
供应商设备包
SNT-4A
Voltage Dropout (Max)
0.68V @ 100mA